KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725014
nr 1372 5014
Håkan Lindskog
(f. 1945), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Kustlandskap. Signerad, numrerad 25/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Håkan Lindskog, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:16:28
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr